BIP Kontakt     

  • 1A.jpg

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Napisane przez 

14 września 2017 r. w klasie 1a odbyła się lekcja o ruchu drogowym z udziałem funkcjonariuszy straży miejskiej. Strażnicy miejscy przypomnieli naszym pierwszoklasistom, że na początku roku szkolnego uczniowie powinni być szczególnie ostrożni na drodze.

Dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Poprzez projekcję filmu, zabawę i ćwiczenia praktyczne uczyły się jak zachowywać się na chodniku, przejściu dla pieszych oraz jak pokonywać drogę z domu do szkoły. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski. 

 

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...