BIP Kontakt     

Biblioteka poleca

Napisane przez 

 "Metro 2035" to kolejna część post apokaliptycznej wizji przyszłości autorstwa Dimitra Glukhovskiego, która znalazła się w bibliotece szkolnej!

 

  

W trzeciej części ponownie spotykamy Artema, który przemierza tunele moskiewskiego metra. Jednak tym razem Artem wpada na trop „spisku wszechczasów”, który ujawniony może całkowicie zmienić losy ludzi żyjących pod ziemią. Niestety ujawnienie prawdy wcale nie jest proste, a dla niektórych grup wręcz niepożądane. Czy Artem podoła zadaniu? Tego dowiesz się Drogi Czytelniku czytając powieść znajdującą się oczywiście w naszej bibliotece. 

 

 

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...