BIP Kontakt     

Biblioteka poleca

Napisane przez 

„A jeśli to prawda, że żyłeś już wcześniej? Czy nie wykorzystałbyś w obecnym życiu wiedzy z przeszłości? To jak sen, który śnisz i dzięki któremu możesz zmienić bieg wydarzeń w swoim prawdziwym życiu, nie popełnić błędów, poświęcić sobie więcej czasu, kochać mocniej, rozmawiać więcej, by nie żałować, że jest już za późno. Wiedza z przeszłości być może pozwoliłaby ci zyskać coś lub kogoś wyjątkowego w przyszłości. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?”

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2014

 

Odpowiedzi na powyżej postawione pytania znajdziesz drogi Czytelniku w nowej książce Anny Zając „Atlantyda pod Krakowem”.  Akcja powieści rozgrywa się w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta w niedalekiej przyszłości. Szczęśliwy, pozornie ustawiony w życiu architekt nagle zostaje uwikłany w zagadkę ukrytego skarbu, co diametralnie zmienia jego dotychczas poukładane życie. Pod względem fabuły, zawiłości, tajemnic i zwrotów akcji powieść jest porównywana z „Kodem Leonarda da Vinci” Dana Browna. 

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...