BIP Kontakt     

Biblioteka poleca

Napisane przez 

„A jeśli to prawda, że żyłeś już wcześniej? Czy nie wykorzystałbyś w obecnym życiu wiedzy z przeszłości? To jak sen, który śnisz i dzięki któremu możesz zmienić bieg wydarzeń w swoim prawdziwym życiu, nie popełnić błędów, poświęcić sobie więcej czasu, kochać mocniej, rozmawiać więcej, by nie żałować, że jest już za późno. Wiedza z przeszłości być może pozwoliłaby ci zyskać coś lub kogoś wyjątkowego w przyszłości. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?”

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2014

 

Odpowiedzi na powyżej postawione pytania znajdziesz drogi Czytelniku w nowej książce Anny Zając „Atlantyda pod Krakowem”.  Akcja powieści rozgrywa się w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta w niedalekiej przyszłości. Szczęśliwy, pozornie ustawiony w życiu architekt nagle zostaje uwikłany w zagadkę ukrytego skarbu, co diametralnie zmienia jego dotychczas poukładane życie. Pod względem fabuły, zawiłości, tajemnic i zwrotów akcji powieść jest porównywana z „Kodem Leonarda da Vinci” Dana Browna. 

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...