BIPKontakt 

Biblioteka poleca

Napisane przez 

„A jeśli to prawda, że żyłeś już wcześniej? Czy nie wykorzystałbyś w obecnym życiu wiedzy z przeszłości? To jak sen, który śnisz i dzięki któremu możesz zmienić bieg wydarzeń w swoim prawdziwym życiu, nie popełnić błędów, poświęcić sobie więcej czasu, kochać mocniej, rozmawiać więcej, by nie żałować, że jest już za późno. Wiedza z przeszłości być może pozwoliłaby ci zyskać coś lub kogoś wyjątkowego w przyszłości. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?”

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2014

 

Odpowiedzi na powyżej postawione pytania znajdziesz drogi Czytelniku w nowej książce Anny Zając „Atlantyda pod Krakowem”.  Akcja powieści rozgrywa się w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta w niedalekiej przyszłości. Szczęśliwy, pozornie ustawiony w życiu architekt nagle zostaje uwikłany w zagadkę ukrytego skarbu, co diametralnie zmienia jego dotychczas poukładane życie. Pod względem fabuły, zawiłości, tajemnic i zwrotów akcji powieść jest porównywana z „Kodem Leonarda da Vinci” Dana Browna. 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...