BIPKontakt 

Nowe tytuły w naszej bibliotece

Napisane przez 

Biblionetka, czyli co w bibliotece piszczy...

W bibliotece pojawiły się nowe pozycje książkowe, które mogą Was zainteresować.

Przede wszystkim księgozbiór wzbogacił się o nowe części serii Dary Anioła - Miasto upadłych aniołów i Miasto niebiańskiego ogniaDla dziewczyn godne polecenia są powieści obyczajowe: Gra o Juliana Adele Griffin, Wnuczka do orzechów (kolejna cześć cyklu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz), Gwiazda wschodu Igii Wiśniewskiej i Co ze mnie zostało Kat Zhang. Szczególnie ta ostatnia pozycja zasługuje na uwagę.

Pozwolę sobie przytoczyć opis wydawcy: Wyobraźcie sobieże macie dwa umysły dzielące jedno ciało. Wy i wasze drugie ja jesteście sobie bliżsi niż bliźniętajesteście czymś więcej niż przyjaciółmi. Znacie się od zawsze. Potem wyobraźcie sobie, że wszyscy nienawidzą i boją się ludzi takich jak wy... Co wynika z takiego stanu rzeczy - przeczytajcie sami.

Dla miłośników fantastyki zakupiliśmy cykl Atlanci Olisa Nari Langa, a fascynatów kryminałów i zagadek: Czarną walizkę Krzysztofa Petka i Grobowiec zapomnianych Agnieszki Krzesińskiej.

W bibliotece pojawiała się również nowa powieść biograficzna Amonmój dziadek by mnie zastrzelił. To historia wnuczki jednego z najokrutniejszych zbrodniarzy II wojny światowej - Amona Götha, znanego m.in. z filmu Lista Schindlera - komendanta obozu w Krakowie Płaszowie.

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...