BIP Kontakt     

Sukcesy naszych uczniów w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie

2017-04-25

Wczoraj nasi reprezentanci: Igor i Mikołaj oraz Ola i Roksana, walczyli jako mistrzowie Chorzowa w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie w pięknej hali w Bieruniu. W zawodach uczestniczyły oprócz Chorzowa jeszcze 3 reprezentacje: z Bierunia, Pszczyny i Katowic. Poziom rozgrywek był niezwykle wysoki, gdyż reprezentacja Bierunia to ścisła czołówka Polski. Nasi chłopcy po walecznej walce zajęli 4 miejsce, za to dziewczęta zagrały nadzwyczaj dobrze i pokonały zespół z Katowic zajmując ostatecznie III miejsce w półfinale wojewódzkim. Wygrały oczywiście reprezentantki Bierunia, ale mały sukces zanotowała również Ola która wygrała swój mecz 2-0 z jedną z Bieruńskich zawodniczek :-). Gratulujemy!!!

 

 

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...