BIP Kontakt     

Sukcesy naszych uczniów w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie

2017-04-25

Wczoraj nasi reprezentanci: Igor i Mikołaj oraz Ola i Roksana, walczyli jako mistrzowie Chorzowa w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie w pięknej hali w Bieruniu. W zawodach uczestniczyły oprócz Chorzowa jeszcze 3 reprezentacje: z Bierunia, Pszczyny i Katowic. Poziom rozgrywek był niezwykle wysoki, gdyż reprezentacja Bierunia to ścisła czołówka Polski. Nasi chłopcy po walecznej walce zajęli 4 miejsce, za to dziewczęta zagrały nadzwyczaj dobrze i pokonały zespół z Katowic zajmując ostatecznie III miejsce w półfinale wojewódzkim. Wygrały oczywiście reprezentantki Bierunia, ale mały sukces zanotowała również Ola która wygrała swój mecz 2-0 z jedną z Bieruńskich zawodniczek :-). Gratulujemy!!!

 

 

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...