BIPKontakt 

Sukcesy naszych uczniów w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie

2017-04-25

Wczoraj nasi reprezentanci: Igor i Mikołaj oraz Ola i Roksana, walczyli jako mistrzowie Chorzowa w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie w pięknej hali w Bieruniu. W zawodach uczestniczyły oprócz Chorzowa jeszcze 3 reprezentacje: z Bierunia, Pszczyny i Katowic. Poziom rozgrywek był niezwykle wysoki, gdyż reprezentacja Bierunia to ścisła czołówka Polski. Nasi chłopcy po walecznej walce zajęli 4 miejsce, za to dziewczęta zagrały nadzwyczaj dobrze i pokonały zespół z Katowic zajmując ostatecznie III miejsce w półfinale wojewódzkim. Wygrały oczywiście reprezentantki Bierunia, ale mały sukces zanotowała również Ola która wygrała swój mecz 2-0 z jedną z Bieruńskich zawodniczek :-). Gratulujemy!!!

 

 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...