BIP Kontakt     

Mistrzostwo naszych absolwentów

Napisane przez 

2017-02-28

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi absolwenci: Cyprian Heising oraz Marcin Soczówka wraz z kolegami z III LO im. Stefana Batorego zwyciężyli w turnieju finałowym i zdobyli Mistrzostwo Chorzowa w siatkówce juniorów. Cyprian Heising został najlepszym zawodnikiem turnieju. II miejsce zajęła reprezentacja ZSTiO nr 1, a to drużyna z którą nasza reprezentacja rozgrywała ostatnio sparing urywający im seta. 

Przypominamy że Cyprian i Marcin byli w naszym Gimnazjum również najlepsi w Chorzowie i do dzisiaj grają z nami na Sks- ach. Gratulujemy!

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...