BIP Kontakt     

Mistrzostwo naszych absolwentów

Napisane przez 

2017-02-28

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi absolwenci: Cyprian Heising oraz Marcin Soczówka wraz z kolegami z III LO im. Stefana Batorego zwyciężyli w turnieju finałowym i zdobyli Mistrzostwo Chorzowa w siatkówce juniorów. Cyprian Heising został najlepszym zawodnikiem turnieju. II miejsce zajęła reprezentacja ZSTiO nr 1, a to drużyna z którą nasza reprezentacja rozgrywała ostatnio sparing urywający im seta. 

Przypominamy że Cyprian i Marcin byli w naszym Gimnazjum również najlepsi w Chorzowie i do dzisiaj grają z nami na Sks- ach. Gratulujemy!

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...