BIP Kontakt     

Siatkówka - awans dziewczyn do finału miejskiego o mistrzostwo Chorzowa

Napisane przez 

2017-03-08

Tym razem nasi siatkarze - postawili na swoim. Awansowali tak jak tydzień wcześniej dziewczyny do finału miejskiego o mistrzostwo Chorzowa. Zajęli bezapelacyjnie 1 miejsce w dzielnicy pokonując G-7 i G-9 (2:0) oraz po bardzo zaciętym meczu ale pewnie wygranym G-8 (2:1). Wygrana cieszy gdyż w tym roku tylko jedna drużyna awansowała z dzielnicy do finału- i są nią nasi reprezentanci. Gratulujemy i życzymy wygranej w Finale.

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...