BIP Kontakt     

Siatkówka - awans dziewczyn do finału miejskiego o mistrzostwo Chorzowa

Napisane przez 

2017-03-08

Tym razem nasi siatkarze - postawili na swoim. Awansowali tak jak tydzień wcześniej dziewczyny do finału miejskiego o mistrzostwo Chorzowa. Zajęli bezapelacyjnie 1 miejsce w dzielnicy pokonując G-7 i G-9 (2:0) oraz po bardzo zaciętym meczu ale pewnie wygranym G-8 (2:1). Wygrana cieszy gdyż w tym roku tylko jedna drużyna awansowała z dzielnicy do finału- i są nią nasi reprezentanci. Gratulujemy i życzymy wygranej w Finale.

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...