BIP Kontakt     

Mamy najlepszą w Chorzowie drużynę w badmintonie

Napisane przez 

2016-05-13

Nasi chłopcy Patryk i Dominik zdobyli I miejsce w Chorzowie! Wspaniale wypadły również dziewczęta Ola i Kasia zajęły III miejsce w mieście. Warto podkreślić, że indywidualnie Patryk był drugi a Ola trzecia! Ogromne gratulacje za tak udany występ! Może nasze nowe boisko przyczyni się do kolejnych sukcesów w następnych latach tej dyscyplinie sportu - czas pokaże.

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...