BIP Kontakt     

Sukcesy naszych absolwentów

Napisane przez 

2016-03-21 

Nie sposób o tym nie wspomnieć. Troje naszych absolwentów obecnie uczących się w III LO im. St. Batorego: Kuba Popęda, Cyprian Heising i Marcin Soczówka - zdobyło wraz z zespołem mistrzostwo Chorzowa w siatkówce chłopców szkół średnich! Warto wspomnieć że nasi absolwenci stanowią trzon składu liceum. 2 lata temu reprezentując nasze Gimnazjum byli również mistrzami Chorzowa. Pozostał w nich sentyment do "Dwójki" - bo są częstymi gośćmi na naszych SKS- ch i czynnie pomagają w rozwoju kolejnych pokoleń siatkarskich w naszym Gimnazjum. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...