BIP Kontakt     

Sukcesy naszych absolwentów

Napisane przez 

2016-03-21 

Nie sposób o tym nie wspomnieć. Troje naszych absolwentów obecnie uczących się w III LO im. St. Batorego: Kuba Popęda, Cyprian Heising i Marcin Soczówka - zdobyło wraz z zespołem mistrzostwo Chorzowa w siatkówce chłopców szkół średnich! Warto wspomnieć że nasi absolwenci stanowią trzon składu liceum. 2 lata temu reprezentując nasze Gimnazjum byli również mistrzami Chorzowa. Pozostał w nich sentyment do "Dwójki" - bo są częstymi gośćmi na naszych SKS- ch i czynnie pomagają w rozwoju kolejnych pokoleń siatkarskich w naszym Gimnazjum. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...