BIP Kontakt     

Nasze siatkarki - drugą drużyną dzielnicy.

Napisane przez 

2016-03-21  

Nie udało się - niestety... Nasze reprezentantki uległy faworytowi tegorocznych rozgrywek - reprezentantkom g-8. Po cichu liczyliśmy na wyrównaną walkę i przy szczęściu na ewentualne zwycięstwo, ale faworytki były w tym roku bezkonkurencyjne wygrywając z wszystkimi gimnazjami w dzielnicy 2:0.

Na pocieszenie nasze dziewczyny pewnie 2:0 pokonały g-7 i sportowe g-9. Trochę szkoda, że w zeszłym roku nie daliśmy rady wygrać w finale - bo to sprawiło by, że w tym roku uzyskalibyśmy awans z 2 miejsca. Dziękujemy za walkę na boisku i gratulujemy!!!

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce- Gim nr 8 ( awans )
II miejsce- Gim nr 2
III miejsce- Gim nr 9
IV miejsce- Gim nr 7

 

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...