BIP Kontakt     

Mamy Vice-mistrzostwo Chorzowa w siatkówce chłopców

Napisane przez 

2016-03-09

Było naprawdę blisko, by zostać najlepszą siatkarską drużyną w Chorzowie! Nasi chłopcy w meczu o mistrzostwo minimalnie przegrali w tiebreak'u z reprezentantami Gimnazjum nr 11.Przypadł nam zatem tytuł Vice-mistrza Chorzowa!

To była piękna walka : pierwszy bardzo wyrównany set w którym mieliśmy piłkę setową przy stanie 24:23 ostatecznie wygrali nasi rywale 24:26. Drugi set to doskonała gra naszej drużyny- pewnie wygrywamy 25:19.O wszystkim decydował tiebreak.  Po nerwowym początku na prowadzenie wysunęli się nasi rywale prowadząc w pewnym momencie 10:13. Blokujemy ważną piłkę i niestety dotykamy siatki (10:14). Wygrywamy jeszcze pkt, ale to nasi przeciwnicy zdobywają ten najważniejszy ostatni - decydujący o mistrzostwie.... Trochę szkoda! Ale musimy pamiętać, że nasz skład opierał się głownie na chłopakach z klasy 1c wspomaganych Igorem z 2d, dwoma Patrykami z 3ac i Szymonem z 3a, więc jeszcze wszystko przed nimi!

ostateczna klasyfikacja:
I miejsce - Gimnazjum nr 11 (awans do rejonów)
II miejsce - Gimnazjum nr 2
III miejsce - Gimnazjum nr 8
IV miejsce - Gimnazjum nr 4

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...