BIP Kontakt     

Nasze siatkarki zajęły III miejsce

2015-12-16 

W dniu dzisiejszym na turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa nasze dziewczyny rozegrały bardzo udany turniej siatkarski w Hali MORiS Hajduki.

W zmaganiach o I miejsce wzięły udział oprócz nas zawodniczki z Gimnazjum Katolickiego , Gimnazjum Dwujęzycznego "Słowak", oraz 2 drużyny Z Gimnazjum nr 8. I jak zwykle walka toczyła się w każdym spotkaniu o każdy pojedynczy punkt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Ostatecznie nasze reprezentantki pokonały Gimnazjum Katolickie oraz druga drużynę Gimnazjum nr 8 ulegając po zaciętej walce Gimnazjum Dwujęzycznemu oraz najlepiej dzisiaj grającym reprezentantkom pierwszej drużyny Gimnazjum nr 8. Ostatecznie dało im to III miejsce w Turnieju. Gratulujemy!!! Choć przed nami jeszcze sporo pracy przed zawodami o Mistrzostwo Chorzowa które odbędą się w Marcu 2016r.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce Gimnazjum nr 8
II miejsce Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce Gimnazjum nr 2
IV miejsce Gimnazjum Katolickie
V miejsce Gimnazjum nr 8 

 

 

 

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...