BIPKontakt 

Nasze siatkarki zajęły III miejsce

2015-12-16 

W dniu dzisiejszym na turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa nasze dziewczyny rozegrały bardzo udany turniej siatkarski w Hali MORiS Hajduki.

W zmaganiach o I miejsce wzięły udział oprócz nas zawodniczki z Gimnazjum Katolickiego , Gimnazjum Dwujęzycznego "Słowak", oraz 2 drużyny Z Gimnazjum nr 8. I jak zwykle walka toczyła się w każdym spotkaniu o każdy pojedynczy punkt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Ostatecznie nasze reprezentantki pokonały Gimnazjum Katolickie oraz druga drużynę Gimnazjum nr 8 ulegając po zaciętej walce Gimnazjum Dwujęzycznemu oraz najlepiej dzisiaj grającym reprezentantkom pierwszej drużyny Gimnazjum nr 8. Ostatecznie dało im to III miejsce w Turnieju. Gratulujemy!!! Choć przed nami jeszcze sporo pracy przed zawodami o Mistrzostwo Chorzowa które odbędą się w Marcu 2016r.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce Gimnazjum nr 8
II miejsce Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce Gimnazjum nr 2
IV miejsce Gimnazjum Katolickie
V miejsce Gimnazjum nr 8 

 

 

 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...