BIP Kontakt     

Nasi szczypiorniści trzecią drużyną w Chorzowie

2016-12-11

Finał miejski w piłce ręcznej chłopców odbył się 08.12.2015r. w Gimnazjum nr 11. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, pierwszy mecz nasi uczniowie rozegrali z Gimnazjum nr 6. Mateusz Mularczyk w ostatnich sekundach meczu wykorzystał rzut karny

i nasza drużyna szczęśliwie zremisowała z bardzo dobrze grającą ekipą 9 : 9, w kolejnym meczu trafiliśmy na Gimnazjum Dwujęzyczne, spotkanie także było bardzo zacięte wraz z ostatnim gwizdkiem kończącym zawody na tablicy widniał kolejny remis 8 : 8.

Naszym trzecim przeciwnikiem był gospodarz zawodów Gimnazjum Sportowe nr 11, zwycięzcy całego finałowego turnieju nie dawali szans pozostałym drużyną. Dzielnie walczyliśmy, mecz zakończył się wynikiem 23:3. Nasi uczniowie zdobyli trzecie miejsce w Chorzowie.


Gratulacje dla Całej drużyny :)
Klasyfikacja:
1. Gimnazjum Sportowe nr 11
2. Gimnazjum nr 6
3. Gimnazjum nr 2
4. Gimnazjum Dwujęzyczne

 

 

 

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...