BIP Kontakt     

Nasze dziewczyny Vice- mistrzyniami Chorzowa w halowej piłce nożnej

Do finału oprócz naszego Gimnazjum awansowały zawodniczki Gimnazjum nr 5 oraz dwa sportowe Gimnazja nr 6 i 11. Zawody odbywały się systemem każdy z każdym więc przyszło naszym dziewczynom zmierzyć się po kolei z wszystkimi. Początek był niezwykle udany - wygrywamy z murowanym faworytem Gimnazjum nr 6 (1:0) po wspanialej walce. Kolejny mecz to pojedynek z kolejny sportowym Gimnazjum nr 11. Po bardzo wyrównanym meczu - remis (1:1). Inne mecze pomiędzy pozostałymi Gimnazjami potoczyły się tak, że ostatni mecz naszych dziewcząt z Gimnazjum nr 5 decydował w przypadku naszego zwycięstwa o naszym I miejscu a w przypadku remisu lub porażki zapewniał nam II miejsce w Chorzowie. I tak jak to w sporcie często bywa dziewczyny z Gimnazjum nr 5 okazały się lepsze i wygrały, choć to zwycięstwo i tak plasowało je na ostatnim 4 miejscu. Pozostał mały niedosyt bo zabrakło przysłowiowej "kropki nad i", ale przecież vice-mistrzostwo Chorzowa to wspaniały wielki Sukces!!! Warto podkreślić, że wszystkie strzelone przez nasze Gimnazjum bramki były autorstwa Pauliny Jarosz. Gratulujemy!!! 

Końcowa klasyfikacja:

Gimnazjum nr 11 - I miejsce
Gimnazjum nr 2 - II miejsce
Gimnazjum nr 6 - III miejsce
Gimnazjum nr 5 - IV miejsce

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...