BIPKontakt 

Nasze dziewczyny Vice- mistrzyniami Chorzowa w halowej piłce nożnej

Do finału oprócz naszego Gimnazjum awansowały zawodniczki Gimnazjum nr 5 oraz dwa sportowe Gimnazja nr 6 i 11. Zawody odbywały się systemem każdy z każdym więc przyszło naszym dziewczynom zmierzyć się po kolei z wszystkimi. Początek był niezwykle udany - wygrywamy z murowanym faworytem Gimnazjum nr 6 (1:0) po wspanialej walce. Kolejny mecz to pojedynek z kolejny sportowym Gimnazjum nr 11. Po bardzo wyrównanym meczu - remis (1:1). Inne mecze pomiędzy pozostałymi Gimnazjami potoczyły się tak, że ostatni mecz naszych dziewcząt z Gimnazjum nr 5 decydował w przypadku naszego zwycięstwa o naszym I miejscu a w przypadku remisu lub porażki zapewniał nam II miejsce w Chorzowie. I tak jak to w sporcie często bywa dziewczyny z Gimnazjum nr 5 okazały się lepsze i wygrały, choć to zwycięstwo i tak plasowało je na ostatnim 4 miejscu. Pozostał mały niedosyt bo zabrakło przysłowiowej "kropki nad i", ale przecież vice-mistrzostwo Chorzowa to wspaniały wielki Sukces!!! Warto podkreślić, że wszystkie strzelone przez nasze Gimnazjum bramki były autorstwa Pauliny Jarosz. Gratulujemy!!! 

Końcowa klasyfikacja:

Gimnazjum nr 11 - I miejsce
Gimnazjum nr 2 - II miejsce
Gimnazjum nr 6 - III miejsce
Gimnazjum nr 5 - IV miejsce

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...