BIPKontakt 

OBÓZ JĘZYKOWO-SZKOLENIOWY EUROWEEK

MIĘDZYLESIE 12-16 LUTEGO 2018 r.

19 uczniów  naszej szkoły miało możliwość wyjazdu na pięciodniowy obóz szkoleniowy „EuroWeek”. Od rana do późnych godzin  wieczornych uczestniczyli w zajęciach - prowadzonych w języku angielskim - przez wolontariuszy z różnych zakątków świata w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.

 Wieczorami bawili się na wielokulturowych dyskotekach. Uczniowie realizowali ciekawe projekty, tworzyli układy taneczne, byli reżyserami krótkometrażowych filmów i spotów reklamowych. W trakcie obozu uczniowie wraz z opiekunkami zwiedzili również starówkę i zabytki Bystrzycy Kłodzkiej oraz Kłodzka, a także największe w Europie Muzeum Etykiet Zapałczanych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające udział w obozie.

Więcej zdjęć

 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...