BIPKontakt 

I Miejsce - jedziemy do Brukseli!

Dodano 2017-11-24 

W środę 22 listopada przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w  grze miejskiej "Fair Train", w której trzeba wykazać się wiedzą z zakresu edukacji globalnej, wielokulturowej i rozwojowej oraz praw człowieka, a także umiejętnością odczytywania mapy i orientacji w terenie.

Drużyna w składzie: Wiktoria Lubas i Michał Bawełek (uczniowie klasy III A) oraz Zofia Cofałka (nauczyciel) podołała zadaniu i zajęła I miejsce wśród 36 szkół.  W nagrodę pojadą do Brukseli!

Osiągnięcie to jest ukoronowaniem wysiłków wielu poprzednich zespołów, ponieważ drużyny z naszej szkoły biorą udział w grze od pierwszej edycji.  Po 7 latach udało się nam zdobyć I miejsce, a ze sceny, dziś już jako osoba dorosła, nasze zwycięstwo ogłaszał… - absolwent „uczeń –gracz” pierwszej edycji Filip Pawlak.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej wycieczki!

 

 

 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...