BIP Kontakt     

I Miejsce - jedziemy do Brukseli!

Dodano 2017-11-24 

W środę 22 listopada przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w  grze miejskiej "Fair Train", w której trzeba wykazać się wiedzą z zakresu edukacji globalnej, wielokulturowej i rozwojowej oraz praw człowieka, a także umiejętnością odczytywania mapy i orientacji w terenie.

Drużyna w składzie: Wiktoria Lubas i Michał Bawełek (uczniowie klasy III A) oraz Zofia Cofałka (nauczyciel) podołała zadaniu i zajęła I miejsce wśród 36 szkół.  W nagrodę pojadą do Brukseli!

Osiągnięcie to jest ukoronowaniem wysiłków wielu poprzednich zespołów, ponieważ drużyny z naszej szkoły biorą udział w grze od pierwszej edycji.  Po 7 latach udało się nam zdobyć I miejsce, a ze sceny, dziś już jako osoba dorosła, nasze zwycięstwo ogłaszał… - absolwent „uczeń –gracz” pierwszej edycji Filip Pawlak.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej wycieczki!

 

 

 

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...