BIP Kontakt     

MARATON PISANIA LISTÓW O UWOLNIENIE WIĘŹNIÓW SUMIENIA

Napisane przez 

Dodano 2017-11-16

W dzisiejszym świecie Prawa Człowieka są nadal łamane, a ludzie torturowani i zabijani za swoje przekonania polityczne, wyznania religijne, kolor skóry, przynależność do grupy etnicznej, czy po prostu pragnienie godnego życia. 

Możemy się temu sprzeciwić!

 Amnesty International walczy „piórem” z niesprawiedliwością na świecie.

Zachęca ludzi do protestu przeciwko mordowaniu i torturowaniu obywateli świata poprzez pisanie listów. Co roku w okolicach 10  grudnia organizuje maraton pisania takich listów zwany Maratonem Pisania Listów o Uwolnienie Więźniów Sumienia. W tym roku, po raz kolejny postanowiliśmy się przyłączyć do akcji.

 

 

2 GRUDNIA OD 9.00 do 18.00 ODBĘDZIE SIĘ MARATON PISANIA LISTÓW

O UWOLNIENIE WIĘŹNIÓW SUMIENIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

IM. JANA PAWŁA II W CHORZOWIE

(dawne Gimnazjum nr 2)

ul. Sportowa 4.

 

 

Przyjdź i pomóż nam walczyć o sprawiedliwość na świecie!

www.spnr2.pl

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...