BIPKontakt 

Laureaci konkursu "Drugie życie śmieci"

Napisane przez 

2017-10-18

W dzisiejszym konkursie plastycznym "Drugie życie śmieci" zorganizowanym przez MDK w Chorzowie wywalczyliśmy I miejsce (drużyna w składzie: Weronika Krzeszowiak, Paulina Ryżyk, Jessica Bobek kl 3 d) oraz III miejsce (drużyna w składzie: Emilia Bilińska, Julia Szmidt, Kamil Widawski kl 2 c).

Cieszymy się z tych osiągnięć, bo zadanie było niełatwe, wymagało planowania i współpracy w grupie. Drużyny musiały przygotować odpowiednie materiały (tytułowe "śmieci"), zaprojektować mebel lub element wyposażenia wnętrza i wykonać go w 60 minut podczas dzisiejszego konkursu . W taki oto sposób powstały "Toaletka" i "Kanapa". Drużyny musiały się wykazać także elokwencją, prezentując swoje dzieło pozostałym uczestnikom i oceniającemu prace jury.

Jak widać pomysły i wysiłki naszych uczniów zostały docenione.  Gratulujemy!

SP nr 2

SP nr 2 w Chorzowie

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...