BIP Kontakt     

Laureaci konkursu "Drugie życie śmieci"

Napisane przez 

2017-10-18

W dzisiejszym konkursie plastycznym "Drugie życie śmieci" zorganizowanym przez MDK w Chorzowie wywalczyliśmy I miejsce (drużyna w składzie: Weronika Krzeszowiak, Paulina Ryżyk, Jessica Bobek kl 3 d) oraz III miejsce (drużyna w składzie: Emilia Bilińska, Julia Szmidt, Kamil Widawski kl 2 c).

Cieszymy się z tych osiągnięć, bo zadanie było niełatwe, wymagało planowania i współpracy w grupie. Drużyny musiały przygotować odpowiednie materiały (tytułowe "śmieci"), zaprojektować mebel lub element wyposażenia wnętrza i wykonać go w 60 minut podczas dzisiejszego konkursu . W taki oto sposób powstały "Toaletka" i "Kanapa". Drużyny musiały się wykazać także elokwencją, prezentując swoje dzieło pozostałym uczestnikom i oceniającemu prace jury.

Jak widać pomysły i wysiłki naszych uczniów zostały docenione.  Gratulujemy!

SP nr 2

SP nr 2 w Chorzowie

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...