BIP Kontakt     

Dzień prezesa

2017-10-10

Dzień Prezesa - czyli promujemy kreatywność, integrację i zaangażowanie. Każda z klas od IV - do II Gim przedstawiała swój pomysł na biznes, a uczniowie wcielali się w pracowników przedsiębiorstwa klasowego. Było kolorowo, a niejednokrotnie i smakowicie.

Pojawiły się bowiem niezwykłe cukiernie, była również wytwórnia filmów połączona z kinem, firma zajmująca się sprzedażą telefonów, szkoła tańca, a także firma, o ile komisja dobrze zrozumiała, odsysająca głupotę  z mózgów uczniów i wiele innych pomysłów. W ramach rywalizacji klas posypały się punkty, w których nie zabrakło bonusów za kulturalne zachowanie hojnie przyznawanych przez panią Dyrektor. 

Zapraszamy do Galerii zdjęć FotoKronika - 2017.10.10 Dzień prezesa

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...