BIP Kontakt     

Dzień prezesa

2017-10-10

Dzień Prezesa - czyli promujemy kreatywność, integrację i zaangażowanie. Każda z klas od IV - do II Gim przedstawiała swój pomysł na biznes, a uczniowie wcielali się w pracowników przedsiębiorstwa klasowego. Było kolorowo, a niejednokrotnie i smakowicie.

Pojawiły się bowiem niezwykłe cukiernie, była również wytwórnia filmów połączona z kinem, firma zajmująca się sprzedażą telefonów, szkoła tańca, a także firma, o ile komisja dobrze zrozumiała, odsysająca głupotę  z mózgów uczniów i wiele innych pomysłów. W ramach rywalizacji klas posypały się punkty, w których nie zabrakło bonusów za kulturalne zachowanie hojnie przyznawanych przez panią Dyrektor. 

Zapraszamy do Galerii zdjęć FotoKronika - 2017.10.10 Dzień prezesa

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...