BIP Kontakt     

Zawody integracyjne klas IV i VII

Napisane przez 

Dodano 2017-09-30

W czwartek klasa IV i klasy VII uczestniczyły w zawodach, które są już tradycją w naszej szkole. W ten szczególny dzień nowi uczniowie zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr  2 im. Jana Pawła II w Chorzowie.

Część oficjalna rozpoczęła się na sali gimnastycznej przywitaniem przez p. Dyrektor Szkoły - Joannę Zabłocką i przysięgą, którą w imieniu poszczególnych klas złożyli ich przewodniczący.

Następnie reprezentanci klas wzięli udział w turnieju. Pierwszym zadaniem było odpowiedzenie na pytania związane z szkołą. Następne - odnalezienie słowa  "Klucz" w rozsypance literowej. Potem wszystkie klasy zostały zmierzone. I wreszcie: przy głośnym (bardzo głośnym) nawoływaniu i jeszcze głośniejszym zagłuszaniu, wybrańcy z poszczególnych klas musieli z zasłoniętymi oczami (próbując usłyszeć kolegów) przejść ze środka sali gimnastycznej do kolegów i koleżanek z  klasy. 

Po krótkiej przerwie powróciliśmy z nowymi siłami i z nowym wizerunkiem na dalszą część zawodów, tym razem na boisku szkolnym - jednym z zadań dla klas było dostosowanie ubioru do wylosowanego przez klasę koloru.

Odbijanie piłki, scenka kabaretowa, nauka układu tanecznego, skok przez sznur, budowa robota, zagadki muzyczne "pokaż jaki to instrument", a na koniec: "Belgijka" - to atrakcje II części zawodów. Kto wygrał? Wszyscy, którzy potrafili się dobrze bawić. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Zapraszamy do Galerii zdjęć FotoKronika - 2017.09.28 Zawody integracyjne klas 4 i 7

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...