BIPKontakt 

Zawody integracyjne klas IV i VII

Napisane przez 

Dodano 2017-09-30

W czwartek klasa IV i klasy VII uczestniczyły w zawodach, które są już tradycją w naszej szkole. W ten szczególny dzień nowi uczniowie zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr  2 im. Jana Pawła II w Chorzowie.

Część oficjalna rozpoczęła się na sali gimnastycznej przywitaniem przez p. Dyrektor Szkoły - Joannę Zabłocką i przysięgą, którą w imieniu poszczególnych klas złożyli ich przewodniczący.

Następnie reprezentanci klas wzięli udział w turnieju. Pierwszym zadaniem było odpowiedzenie na pytania związane z szkołą. Następne - odnalezienie słowa  "Klucz" w rozsypance literowej. Potem wszystkie klasy zostały zmierzone. I wreszcie: przy głośnym (bardzo głośnym) nawoływaniu i jeszcze głośniejszym zagłuszaniu, wybrańcy z poszczególnych klas musieli z zasłoniętymi oczami (próbując usłyszeć kolegów) przejść ze środka sali gimnastycznej do kolegów i koleżanek z  klasy. 

Po krótkiej przerwie powróciliśmy z nowymi siłami i z nowym wizerunkiem na dalszą część zawodów, tym razem na boisku szkolnym - jednym z zadań dla klas było dostosowanie ubioru do wylosowanego przez klasę koloru.

Odbijanie piłki, scenka kabaretowa, nauka układu tanecznego, skok przez sznur, budowa robota, zagadki muzyczne "pokaż jaki to instrument", a na koniec: "Belgijka" - to atrakcje II części zawodów. Kto wygrał? Wszyscy, którzy potrafili się dobrze bawić. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Zapraszamy do Galerii zdjęć FotoKronika - 2017.09.28 Zawody integracyjne klas 4 i 7

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...