BIP Kontakt     

Zwiedzamy wystawę "MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI"

Dodano 2017-09-26

Dzisiaj grupa uczniów z Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie wybrała się na wycieczkę do Muzeum Historii Katowic. Celem nadrzędnym  było zwiedzenie wystawy "MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI".

 Mogliśmy zobaczyć bogatą i różnorodną twórczość jednego z najciekawszych, najbardziej intrygujących polskich artystów współczesnych.  Obrazy, poprzez które artysta wyrażał się najpełniej – zarówno te z okresu fantastycznego, jak i z ostatnich 20 lat twórczości – stanowią okazję do duchowej wędrówki labiryntem niezwykłego talentu i nieograniczonej wyobraźni. Towarzyszące ekspozycji pokazy multimedialne przybliżają sylwetkę twórcy.

ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ Zdzisława Beksińskiego - Muzeum Historyczne w Sanoku

Mroki podświadomości. Beksiński - o wystawie w MHK

BEKSIŃSKI W MUZEUM HISTORII KATOWIC

Zwiedziliśmy również wystawy stałe: "Z dziejów Katowic" i Wnętrza mieszczańskie: "W kamienicy mieszczańskiej. Codzienność i odświętność" oraz "U sąsiadów, na pokojach i w kuchni"- czytaj więcej

Więcej zdjęć w Galerii FotoKronika - 2017.09.26 Wycieczka na wystawę obrazów Beksińskiego

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...