BIP Kontakt     

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

14 września 2017 r. w klasie 1a odbyła się lekcja o ruchu drogowym z udziałem funkcjonariuszy straży miejskiej. Strażnicy miejscy przypomnieli naszym pierwszoklasistom, że na początku roku szkolnego uczniowie powinni być szczególnie ostrożni na drodze.

Dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Poprzez projekcję filmu, zabawę i ćwiczenia praktyczne uczyły się jak zachowywać się na chodniku, przejściu dla pieszych oraz jak pokonywać drogę z domu do szkoły. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski. 

 

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2017.12.05 Zebrania otwarte

Gościmy...

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...