BIPKontakt 

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Dodano 2017-09-04

Nareszcie szkoła! Tymi słowami przywitała nas grupa uczniów, która pod kierunkiem p. Iwony Perz (nauczycielki j.polskiego) przygotowała artystyczną część dzisiejszej akademii. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu szkoły "Słowiański Papież". 

 

Dyrektor szkoły Joanna Zabłocka wraz z nauczycielami powitała wszystkich uczniów, szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w szkole podstawowej.  Rozpoczęcie roku szkolnego  zawsze wiąże się z wyznaczaniem sobie nowych celów, zarówno przez nauczycieli jak i uczniów.  Dyrektor szkoły życzyła więc wszystkim, by  cele te zostały w pełni  osiągnięte, a przede wszystkim, aby udało się zrealizować motto naszej szkoły: "Ośmiel się być mądrym, ...połowy dokonał, kto zaczął" , a także zapału w zdobywaniu wiedzy i dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, by był to dla nich rok pełen sukcesów.  

Zapraszamy do Galerii zdjęć FotoKronika - Rozpoczęcie Roku Szkolnego

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...