BIP Kontakt     

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 08:14

Zapraszamy do pierwszej klasy SP

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie

 

Będziemy wspólnie się uczyć nowych obowiązków i realizować program adaptacyjno-wychowawczy Pierwszak na medal, aby szybko stać się prawdziwym uczniem i włączyć się   w życie i zwyczaje naszej szkoły.

Zdobędziemy wiedzę poprzez zabawy oraz gry, realizując innowację matematyczną według metod profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, nauczymy się twórczego i logicznego myślenia.

Wyruszymy na wycieczki, spacery, obserwacje i gry terenowe wraz z programem zajęć terenowych Harce w terenie, aby rozwijać sprawność i aktywność ruchową, świetnie bawić się na świeżym powietrzu, dbać o zdrowie i rozwijać zainteresowania przyrodnicze.

 W naszej szkole czekają na Was: przestronna, słoneczna sala, wyposażona w multimedialne pomoce dydaktyczne; biblioteka z bogatym księgozbiorem; świetlica, w której miło spędzicie czas; stołówka, w której zjecie pyszne obiady oraz miła i rodzinna atmosfera.

W naszej szkole czekają na Was: przestronna, słoneczna sala, wyposażona w multimedialne pomoce dydaktyczne; biblioteka z bogatym księgozbiorem; świetlica, w której miło spędzicie czas; stołówka, w której zjecie pyszne obiady oraz miła i rodzinna atmosfera.

 

Czytany 827 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 czerwiec 2017 08:25

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...