BIP Kontakt     

czwartek, 08 czerwiec 2017 09:16

Lato z Polską w Chorzowie - 7-20 czerwca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodano 2017-06-08

Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie jest szkołą otwartą na kontakty z dziećmi i młodzieżą, również z zagranicy. Zostało wyróżnione spośród Chorzowskich szkół możliwością goszczenia dzieci i młodzieży z rodzin polskich wraz z opiekunami ze Szkoły Języka Polskiego przy Polskim Towarzystwie Kulturalno-Oświatowym Obwodu Tarnopolskiego z Tarnopola na Ukrainie, w ramach współpracy i projektu "Lato z Polską 2017" - kolonie w Chorzowie od 7 do 20 czerwca 2017 r., w którą aktywnie się włączamy.

Celem nadrzędnym jest doskonalenie języka polskiego, poprzez udział w zajęciach lekcyjnych, warsztatowych, integracyjnych i innych wspólnie z uczniami Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie.

Projekt jest finansowany przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej: Miasto Chorzów, Górnośląski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", Chorzowskie Centrum Kultury, Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie. 

Życzymy Wszystkim Uczestnikom, abyście poczuli radość przebywania z Nami, poznali Naszą młodzież, nauczyli się wielu ciekawych rzeczy, odkryli urok pobytu w Chorzowie i w Naszej Szkole, aby Wasz pobyt tutaj był pełen niezapomnianych wrażeń, połączony z odkrywaniem nowych przyjaźni!  

 

 

 

Czytany 866 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 czerwiec 2017 11:06

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...