BIP Kontakt     

Wystawa poplenerowa

Napisane przez 

2016-06-08

Dzisiaj w Klubie "Pokolenie" ChSM przy ulicy Młodzieżowej 29, odbył się wernisaż wystawy poplenerowej (więcej o plenerze). Jak pamiętamy, uczniowie podziwiali starą i nową architekturę Katowic w okolicach "Spodka" i NOSPR'u, a następnie przetwarzali swoje wrażenia na język kształtów, linii i barw. 

Dzisiaj mogliśmy podziwiać efekt pracy naszych utalentowanych uczniów (z naszego gimnazjum na dzisiejsze wydarzenie przygotowało prace 8 uczennic z klas: 1 b, 1 d, 3 a i 3 d) . Dziękujemy za wytrwałość i pięknie wykonane rysunki i obrazy,a także ciekawe zdjęcia! Trzy z tych prac otrzymały wyróżnienie. Zajrzyjcie do Galerii zdjęć i zgadnijcie które to z nich.

 

 

 

  

 AKKB II

Ważne wydarzenia

120.02.2018 godz. 14.30 - 16.00
Warsztaty ceramiczne

.....

14.03.2018 Turniej 
„Matematyka i sport to pewny rekord”

.....

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

Gościmy...

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...