BIPKontakt 

czwartek, 25 czerwiec 2015 21:32

Pożegnanie klas III

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 2015-06-25

„To tylko trwałe, co swym sercem czujesz. To tylko ważne, co sam wypracujesz (...)”    

Dzisiaj uroczyście pożegnaiśmy uczniów klas III. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy najlepszym uczniom, a także podziękowania dla Pocztu Sztandarowego, podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, podziekowania dla Rodziców.

Każdy z uczniów kończących naukę w naszym gimnazjum otrzymał "Dyplom Absolwenta". W części artystycznej podziwialiśmy występy taneczne klas I B, II B i III B, wysłuchaliśmy ostatniej piosenki w wykonaniu Weroniki z klasy 3 B, wysłuchaliśmy kompozycji słowno-muzycznej o nauczycielach. 

Jutro rozdanie świadectw ( pamiętamy o zaniesieniu najlepiej kopii świadectwa do szkoły pierwszego wyboru) i pozostaje nam tylko czekać na wyniki rekrutacji. A potem nareszcie zasłuzone wakacje. Powodzenia!

 

   

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości w galerii FotoKronika.

Czytany 3431 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 czerwiec 2015 22:25
Więcej w tej kategorii: Jeszcze tylko dwa dni do... »

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

...

18,19,20.04.2018 Egzamin gimnazjalny

...

18.05.2018 Festyn Środowiskowy 

"Od malucha do seniora"

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...