BIP Kontakt     

czwartek, 25 czerwiec 2015 21:32

Pożegnanie klas III

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 2015-06-25

„To tylko trwałe, co swym sercem czujesz. To tylko ważne, co sam wypracujesz (...)”    

Dzisiaj uroczyście pożegnaiśmy uczniów klas III. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy najlepszym uczniom, a także podziękowania dla Pocztu Sztandarowego, podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, podziekowania dla Rodziców.

Każdy z uczniów kończących naukę w naszym gimnazjum otrzymał "Dyplom Absolwenta". W części artystycznej podziwialiśmy występy taneczne klas I B, II B i III B, wysłuchaliśmy ostatniej piosenki w wykonaniu Weroniki z klasy 3 B, wysłuchaliśmy kompozycji słowno-muzycznej o nauczycielach. 

Jutro rozdanie świadectw ( pamiętamy o zaniesieniu najlepiej kopii świadectwa do szkoły pierwszego wyboru) i pozostaje nam tylko czekać na wyniki rekrutacji. A potem nareszcie zasłuzone wakacje. Powodzenia!

 

   

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości w galerii FotoKronika.

Czytany 3270 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 czerwiec 2015 22:25
Więcej w tej kategorii: Jeszcze tylko dwa dni do... »

  

 AKKB II

NASZE KLASY:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA I

KLASA IV

KLASA  VII A

KLASA  VII B

KLASA  VII C

KLASA  VII D

  • GIMNAZJUM

KLASA II A

KLASA II B

KLASA II C

KLASA II D

KLASA III A

KLASA III B

KLASA III C

KLASA III D

ŚWIETLICA

  

Ważne wydarzenia

2018.01.22, godz.17.00

"Roztańczona szkoła"

MDK Batory Chorzów

Gościmy...

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...