BIPKontakt 

niedziela, 31 maj 2015 17:45

Festyn środowiskowy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2015-05-31

W piątek w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie w godz. 16.00 - 19.00 odbył się Festyn środowiskowy "Rodzice Dzieciom - Szkoła Dzieciom". 

W programie były m.in.: występy na scenie i zabawy,  "Loteria" – każdy los wygrywa, kawiarenka, a w niej m.in. ciasteczko z wróżbą" , liczne konkursy z nagrodami, możliwość zrobienie sobie czegoś z niczego. Na scenie wystąpiły gwiazdy duże i małe, a także tancerze i piosenkarze oraz zespoły.  Nie zabrakło naszych uzdolnionych uczniów. Po koniec festynu nauczyciele "Dwójki" wystąpili  z przedstawieniem „Czerwony kapturek”, a na sam koniec niespodzianka - występ dwóch zespołów wokalno-instrumentalnych, które w tym roku zaczęły działać w naszej szkole: KRODO i „Nati’s Band”.

Dziękujemy wszystkim za obecność na naszym festynie! Dziękujemy za przyniesienie fantów, upieczenie ciast i wszelką inną okazaną pomoc! Dziękujemy za życzliwe przyjęcie występujących i wspólną zabawę! Zapraszamy do galerii zdjęć FotoKronika.

Czytany 3168 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 31 maj 2015 20:05

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

...

18,19,20.04.2018 Egzamin gimnazjalny

...

18.05.2018 Festyn Środowiskowy 

"Od malucha do seniora"

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...