BIP Kontakt     

środa, 05 luty 2014 00:00

Spotkanie z lektorką języka francuskiego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 5 lutego uczniowie naszej szkoły uczący się języka francuskiego mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez p. Lucie Erroelen. Jest to belgijska lektorka języka francuskiego, która odwiedza szkoły promujące język francuski.

W murach naszej szkoły przeprowadziła lekcje na temat Belgii frankofońskiej.

Uczniowie poznali historię, geografię i kulturę kraju komiksów. Emocji na zajęciach nie brakowało, ponieważ nasz gość mówił i tłumaczył wyłącznie w języku francuskim. To właśnie jest największą zaletą zajęć z nativem; spotkanie z żywym językiem i realną sytuacją. Teraz wiemy, że języków uczymy się nie tylko po to, aby zdobywać dobre stopnie, ale przede wszystkim po to, aby komunikować się z obcokrajowcami i czerpać z tego satysfakcję.

Czytany 2321 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 marzec 2014 18:59

  

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

15.03.2018 „Popołudnie z grami i robotami”

...

27.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...