BIPKontakt 

czwartek, 09 styczeń 2014 00:00

Bezpiecznie kibicuję...

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2014-01-09 

Dzisiaj w hali MORiS odbył się kolejny turniej w ramach projektu „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”.

Rywalizujących gimnazjalistów odwiedzili piłkarze Ruchu – kapitan zespołu Marcin Malinowski oraz Piotr Stawarczyk. 

Nasza szkoła (ściślej tylko pierwsze klasy) - brała udział w III edycji tej akcji bezpiecznego kibicowania organizowanej przez Urząd Miasta w Chorzowie na hali Moris-u przy ul. Dąbrowskiego 113. 
W piłkarskich zmaganiach wypadliśmy rewelacyjnie zajmując I miejsce po pokonaniu Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Patryk Twardoch - strzelec 7 bramek. Wygrana zapewniła nam awans do finału (najlepszej 4-ki zespołów) który odbędzie się na stadionie Ruchu Chorzów w czerwcu.
W kategorii kibicowanie - nasze Gimnazjum zajęło II miejsce minimalnie ustępując Gimnazjum nr 3. Kibicowaliśmy i bawiliśmy się świetnie szczególnie, że nasi reprezentanci dali nam tyle powodów do radości.
W przerwach pomiędzy meczami wystąpiły nasze dziewczyny z klasy 1 b w dwóch prezentacjach tanecznych przygotowanych przez p.Karinę Bawor, wzbudzając ogromne brawa.

„Bezpiecznie kibicuję - mądrze dopinguję – młody kibic” to motyw przewodni kampanii skierowanej do uczniów I i II klas chorzowskich szkół gimnazjalnych, którą Ruch realizuje wspólnie z Urzędem Miejskim w Chorzowie. Celem projektu jest nie tylko przekonanie młodych fanów sportu, że warto kibicować tylko w bezpieczny, pozytywny i zgodny z prawem sposób, ale także zarażenie miłością do „Niebieskiej” drużyny kolejnych pokoleń sympatyków futbolu. 

Czytany 2665 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 marzec 2014 22:15

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...