BIPKontakt 

czwartek, 26 czerwiec 2014 20:49

Pożegnanie klas III

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2014-06-26   O godzinie 17.00 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie klas III.  W tym roku mury Gimnazjum nr 2 w Chorzowie opuszczało 76 absolwentów, wśród których 12 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, 4 uczniów otrzymało tytuł "Najlepszego Absolwenta" - za utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy w trakcie całego cyklu nauki ( 3 x świadectwo z paskiem), a 2 osoby otrzymały tytuł "Prymusa Gimnazjum" - uzyskały jednakową średnią ocen z trzech lat: 5,15.  

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły następcom Pocztu Sztandarowego z młodszych klas.

Podziękowaliśmy za działalność również dotychczasowemu Samorządowi Szkolnemu. Przypomnieliśmy o sukcesach naszej szkoły: Laureacie Konkursu Przedmiotowego z j. francuskiego, sportowcom. Podziękowaliśmy rodzicom naszych uczniów, którzy otrzymali dyplom "Przyjaciela szkoły""Honorowego Przyjaciela Szkoły".

Pani Dyrektor pożegnała uczniów następującymi słowami:

"Gratuluję Absolwentom ukończenia Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie. Dziękuję Wam za 3 lata (czasem więcej) bycia w Naszej szkole, dziękujemy za Wasz trud,otwartość, wiedzę i serce. Starajcie się dalej chłonąć wiedzę i umiejętności, zdobywać nowych przyjaciół, przestrzegać przyjętych norm i zasad. 

Czas na zasłużony odpoczynek, przygodę wakacyjną, rozwijanie własnych talentów i umiejętności. Z głową podniesioną wkroczcie w Nowy etap życia. POWODZENIA!!!

Zapraszamy do FotoKroniki.

 

Czytany 3123 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 sierpień 2014 10:45

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...